W dniach 29.02–01.03.2020 w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach odbył się Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. Turniej był rozgrywany w kilku kategoriach, a Pałac Młodzieży reprzentowało łącznie 14 uczestników. W turnieju C (58 zawodników) najlepiej z naszej ekipy wypadli Szymon Jobczyk, który zajął 3. miejsce, i Vsevolod Nazarov, który zajął miejsce 4. Dobrze grali też Michał Ozimkiewicz i Tymon Dymalski, którzy zajęli odpowiednio miejsca 10. i 11. W turnieju B (27 zawodników) Vsevolod Nazarov zajął 4. miejsce, a Dawid Grygiel - miejsce 6. Spośród naszych uczestników V kategorię szachową zdobyli: Tymon Dymalski, Marcin Grabarczyk, Michał Ozimkiewicz, Szymon Jobczyk, Maciej Sulley, Leonard Bachorski i Julian Sowa; kategorię IV zdobyli Vsevolod Nazarov i Dawid Grygiel.