Za nami koncert Pracowni Keyboardu Pałacu Młodzieży w Gdańsku
Było to piękne podsumowanie miesięcy pracy, prób i muzycznych wyzwań. Nasi młodzi artyści, przygotowani przez Panią Annę Jankowską-Kruk, zaprezentowali na scenie efekty swojej pasji, zaangażowania i miłości do muzyki 
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za wspaniałe występy, Pani Annie Jankowskiej-Kruk za przygotowanie koncertu, a rodzicom i opiekunom za wsparcie, obecność oraz motywację, które towarzyszyły młodym artystom przez cały rok 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 


