Dyrekcja
Elżbieta Porowska – dyrektor
Małgorzata Bogut – wicedyrektor
Monika Sejmicka-Piątek – wicedyrektor
Karol Majewski – wicedyrektor
Nauczyciele
Nauczyciel | Pracownia |
---|---|
Justyna Aksinowicz | plastyka; teatr plastyczny |
Małgorzata Bogut | Klub Twórczego Starszaka |
Joanna Bondaryk | robotyka |
Kazimierz Bondaryk | robotyka |
Amanda Czerwińska | hip-hop |
Olimpia Drwięga | grafika komputerowa |
Regina Dziki | ceramika |
Artur Elert | trąbka |
Katarzyna Furmanek | judo |
Monika Gadomska | Mali odkrywcy |
Marcin Gałązka | gitara rytmiczna |
Alicja Giętkowska-Liguz | wokal |
Jolanta Gołuńska | żeglarstwo |
Larysa Grabińska | teatr tańca |
Aleksandra Grabowska | rysunek i malarstwo |
Malwina Gruszecka | rysunek i malarstwo |
Marcin Grzęda | ceramika |
Magdalena Guziak | plastyka |
Anna Jankowska-Kruk | keyboard; wokal |
Łukasz Jankowski | keyboard |
Beata Klonecka | żeglarstwo |
Magdalena Kłosińska | teatr |
Marta Korona | robotyka |
Joanna Kozyrska-Sieczak | wokal |
Wojciech Krakus | grafika komputerowa |
Piotr Krzemiński | żeglarstwo |
Mariola Krzepisz | krawiectwo |
Agnieszka Kuźmińska | plastyka |
Maciej Lange | perkusja |
Anna Lewandowska | akrobatyka |
Tomasz Ludka | żeglarstwo |
Małgorzata Łukiewska | taniec estradowy, taniec współczesny |
Stanisław Łukowski | karate |
Marek Łyszczarz | akrobatyka |
Karol Majewski | szachy |
Zbigniew Michałowski | fotografia artystyczna |
Tomasz Milczarek | żeglarstwo |
Maciej Nejman | realizacja dźwięku; zespół rockowy |
Agnieszka Osińska | Zdrowie na talerzu |
Łukasz Osiński | perkusja; zespół instrumentalny |
Aneta Pędraszewska | plastyka |
Bogusz Piliczewski | szachy |
Marcin Pomykała | gitara elektryczna; gitara klasyczna |
Joanna Przyborowska | musical; poezja śpiewana; wokal |
Renata Radecka-Rusek | Klub Twórczego Malucha; rytmika; umuzykalnienie |
Paweł Robak | gitara klasyczna |
Monika Sejmicka-Piątek | Mali odkrywcy |
Beata Symbor | szachy |
Joanna Szarek | język angielski |
Dominika Świderska | rytmika; umuzykalnienie |
Edyta Tejer-Baranowska | hip-hop |
Tamara Tomczyk | taniec estradowy |
Wojciech Traczewski | szachy |
Zbigniew Turski | keyboard; żeglarstwo |
Magdalena Warżawa | flet |
Sławomir Witek | film |
Maciej Wochowski | majsterkowanie |
Justyna Wołoszyk-Brzezińska | kreacja literacka; Dziennikarskim okiem |
Anna Wydrych-Dybuść | grafika komputerowa |
Blanka Zabłocka | ilustracja i komiks; plastyka |
Marta Żukowska | dancehall; taniec współczesny |