REKRUTACJA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ

Nabór dzieci i młodzieży na zajęcia rozwijające zainteresowania w roku szkolnym 2020/2021 prowadzony będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Zaloguj się na stronę i postępuj zgodnie z instrukcją. Link: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/News

Najważniejsze informacje nt. rekrutacji w Pałacu Młodzieży w Gdańsku

  • Nowi kandydaci zakładają konto przez zakładkę "Zgłoś kandydata". Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w zakładce "Pomoc". 
  • Osoby, które chcą dołączyć do naszych pracowni proszone są o kontakt z sekretariatem Pałacu Młodzieży w celu uzyskania loginu i hasła do swojego konta. Telefon: 58 301-40-09 lub 58 301-60-07. Następnie logują się poprzez przycisk "Zaloguj" w prawym górnym rogu na stronie https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/News . Pamiętajcie, aby po pierwszym logowaniu zmienić hasło. 
  • Po zalogowaniu wybierzcie interesujące Was pracownie i zajęcia, a następnie wydrukujcie wniosek wraz z własnoręcznie podpisanymi oświadczeniami potwierdzającymi wybrane kryteria, i przynieście do Pałacu Młodzieży przy ulicy Ogarnej 56. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach  8-19. 

Drodzy Kandydaci!

Jeżeli w trakcie próby rejestracji wyskakuje Wam komunikat "Istnieje konto dla numeru Pesel" prosimy o kontakt z sekretariatem Pałacu Młodzieży w celu odbioru loginu i hasła do Waszego konta.
Telefon:
58 301-40-09 lub 58 301-60-07

Spis pracowni, ich lokalizacje oraz kryteria wiekowe do pobrania tutaj: https://pm.edu.gdansk.pl/pl/page/o-szkole-1-49/o-nas