Rekrutacja na zajęcia w Pałacu Młodzieży

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Nabór dzieci i młodzieży na zajęcia rozwijające zainteresowania prowadzony jest przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. 

Strona rekrutacji: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/Candidates/Add 


Najważniejsze informacje nt. rekrutacji w Pałacu Młodzieży w Gdańsku

  • Nowi kandydaci zakładają konto przez zakładkę "Zgłoś kandydata". Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w zakładce "Pomoc". 
  • Osoby, które chcą dołączyć do naszych pracowni proszone są o kontakt z sekretariatem Pałacu Młodzieży w celu uzyskania loginu i hasła do swojego konta. Telefon: 58 301-40-09 lub 58 301-60-07. Następnie logują się poprzez przycisk "Zaloguj" w prawym górnym rogu na stronie https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/News . Pamiętajcie, aby po pierwszym logowaniu zmienić hasło. 
  • Po zalogowaniu wybierzcie interesujące Was pracownie i zajęcia, a następnie wydrukujcie wniosek wraz z własnoręcznie podpisanymi oświadczeniami potwierdzającymi wybrane kryteria, i przynieście do Pałacu Młodzieży przy ulicy Ogarnej 56. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach    8-19. 
  • Status wniosku "zaakceptowany" nie oznacza,  że Wasze pociechy dostały się do wybranej przez Was pracowni. Dopiero w momencie zmiany statusu na "przyjęty" i otrzymania informacji od nauczyciela z godziną zajęć, zapraszamy serdecznie do Pałacu Młodzieży.