Jury Izabella Anna Worona - Przewodnicząca Jury                                                                                                                                                                                                         

Absolwentka podyplomowego kierunku „Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży” Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu oraz ukończyła studia politologiczne, studia magisterskie - kierunek europejski w Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Posiada dyplom Animatora Społeczności Lokalnych – Pomaturalne Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu.Od 1992 roku jest instruktorem teatralnym (uprawnienia przyznane przez MKiDN), reżyserem, organizatorem i aktywnym uczestnikiem wielu projektów, gdzie była i jest zapraszana, jako trener, a także lider grup.Izabella Anna Worona jako animator kultury, reżyser, organizator i uczestnik projektów międzynarodowych spełnia wszelkie standardy i wymagania w obszarze realizacji przedsięwzięć teatralnych i społecznych.Doświadczenie zawodowe opiera się na pracy z grupami teatralnymi, niezależnie od wieku oraz struktury grupy. Teatr młodzieżowy, dziecięcy, senioralny oraz zajęcia dla osób ze specjalnymi potrzebami to główny obszar działania.W latach 2017 – 2021 prowadzenie i realizacja międzynarodowych projektów teatralnych w  zakresie teatru ruchu, teatru performatywnego oraz teatru dramatycznego, weszły na stałe w zakres działania reżyserki.Na stałe współpracuje z grecką organizacją Solidaryty Traks, gdzie głównie jako reżyser, instruktor teatralny i animator prowadzi wymiany młodzieży i kursy szkoleniowe dla osób pracujących w środowiskach lokalnych.

 

Monika Tomczyk - Teatr Miniatura

Obecnie pracuje w Teatrze Miniatura w Gdańsku jako pedagożka teatru. Absolwentka Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Akademii Teatru Alternatywnego, pedagogiki specjalnej UŁ, nauczycielka dyplomowana, terapeutka SI, instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca.

 

Mateusz Włostowski

Miłośnik sztuk performatywnych, szczególnie teatru tańca. Realizator projektu teatralnego “Treasure Iceland - Theatre Inclusions” (koprodukcja teatralna Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Islandzkiego kolektywu Vinslann), uczestnik projektu “Sztuka Ciała”, gdzie wraz z młodymi artystami przygotowuje spektakl o ciałopozytywności. Swoją wiedzę i doświadczenie sceniczne rozwija na warsztatach teatralnych i tanecznych. W wolnych chwilach próbuje również swoich sił w dramatopisarstwie. Student Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim.