Znamy Laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wszechartystycznego na słowo, obraz, dźwięk i film „Nie Lej Wody”. Z całego województwa spłynęła ponad setka prac i tym samym postawiliście Jury przed nie lada wyzwaniem! Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Uroczysty finał Konkursu przewidziano 15 czerwca 2021 roku. Konkretna godzina i miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie. Organizatorzy będą kontaktować się z Laureatami mailowo lub telefonicznie w celu omówienie szczegółów.
Lista laureatów:
Tekst Opowiadanie
- (kat IV-VI) I miejsce: Patryk Dzióbek – Szkoła Podstawowa w Wiślince
- (kat VII) I miejsce: Julia Sydor – Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku
Tekst Wiersz
- (kat I-III) I miejsce: Petra Dzióbek -Szkoła Podstawowa w Wiślince
- (kat VII-VIII) I miejsce: Mateusz Banasik – Szkoła Podstawowa nr 45 w Gdańsku
- (kat licea i technika) wyróżnienie: Karolina Skrzypska – II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsk
Obraz
- szkoły podstawowe klasy I-III
I miejsce: Hanna Gierszewska – Pałac Młodzieży w Gdańsku
II miejsce: Paulina Głowacka – Społeczna Szkoła Podstawowa w Wejherowie
III miejsce: Gabriela Hirsz – Pałac Młodzieży w Gdańsku
- szkoły podstawowe klasy IV-VI
I miejsce: Emilia Dobrzańska – Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsk
II miejsce: Milena Czaja – Szkoła Podstawowa w Bolszewie
III miejsce: Jan Bobowski – Pałac Młodzieży w Gdańsku
III miejsce: Julia Hirsz – Pałac Młodzieży w Gdańsku
- szkoła podstawowe klasy VII-VIII
I miejsce: Agnieszka Gulcz – Szkoła Podstawowa w Bolszewie
II miejsce: Izabela Żańczak – Pałac Młodzieży w Gdańsku
III miejsce: Nadia Kulesza – Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
- szkoły ogólnokształcące i technika
I miejsce: Dominika Banasik – II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
II miejsce: Krzysztof Przewoźny – Pałac Młodzieży w Gdańsku
III miejsce: Cristian Corrado – Pałac Młodzieży w Gdańsku
Dźwięk
I miejsce: Lena Serocka-Lilla i Lidia Serocka-Lilla – Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdańsku
Wyróżnienie: Cecile Tomaszczuk – Pałac Młodzieży w Gdańsku
Film
- I miejsce: „Spotkanie z Nimfą” – Maria Czaja, Zuzanna Żuk, Lajana Wiśniewska, Weronika Okraszewska, Aleksandra Sobiechowska – Szkoła Podstawowa nr 43
- II miejsce: Konstancja Pardus – Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku
- Wyróżnienie: „HADWOO!” – Inka Malek, Bartosz Krop, Miłosz Wasilewski – Szkoła Podstawowa w Łupawie
- Wyróżnienie: „Nie ma wody” – Jakub Kwiatkowski, Patryk Kotlicki, Ignacy Jakubowski, Kacper Orłowski – Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
- Wyróżnienie: „Razem z nami nie marnuj wody” – Maja Chomczyńska, Zofia Czerwińska – Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się następujące osoby:
-
- Paulina Kalita - Pałac Młodzieży w Gdańsku
- Tomasz Jóźwik – Pałac Młodzieży w Gdańsku
- Julia Wróblewska – Pałac Młodzieży w Gdańsku
- Antoni Różański – Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
- Nina Mehring – Pałac Młodzieży w Gdańska
- Tymoteusz Niemczyk-Szyszka – Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
- Seweryn Cybulski – Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
- Adrian Ligman – Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
- Dawid Bogdanowicz – Pałac Młodzieży w Gdańsku
- Liliana Niemczyk-Szyszka – Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
- Zofia Henning – II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku