Tygodniowy plan dostępności nauczycieli

Nauczyciel Dostępność w tygodniu
Małgorzata Bogut PM: środa 11.45–12.15, piątek 7.45–8.15
Joanna Bondaryk PM: poniedziałek 15.50–16.50
Kazimierz Bondaryk PM: poniedziałek 14.00–14.30; SP 60: wtorek godz. 14.30–15.00
Olimpia Drwięga PM: czwartek 16.40–17.40
Regina Dziki PM: poniedziałek 14.00–15.00
Artur Elert PM: poniedziałek 15.50–16.50 co dwa tygodnie, licząc od 5.09.2022
Katarzyna Furmanek PM: wtorek 14.00–15.00
Monika Gadomska PM: środa 15.30–16.30 co dwa tygodnie, licząc od 7.09.2022
Alicja Giętkowska-Liguz PM: środa 14.30–15.00; SP 27: poniedziałek 14.30–15.00
Jolanta Gołuńska ZSO 6/przystań: sobota 8.00–9.00
Larysa Grabińska PM: wtorek 18.30–19.30
Marcin Grzęda PM: czwartek 14.55–15.55
Magdalena Guziak PM: czwartek 18.30–19.30
Anna Jankowska PM: sobota 12.30–13.00; CAL: środa 15.00–15.30
Łukasz Jankowski PM: wtorek 19.25–20.25
Jolanta Kalisz PM: sobota 14.20–14.50; SP 6: poniedziałek 15.45–16.15
Beata Klonecka ZSO 6/przystań: wtorek 19.25–20.25
Magdalena Kłosińska PM: czwartek 20.20–20.50; SP 6: wtorek 20.20–20.50
Marta Korona PM: wtorek 15.50–16.50
Joanna Kozyrska-Sieczak PM: wtorek 14.30–15.00; IX LO: środa 15.00–15.30
Piotr Krzemiński ZSO 6/przystań: sobota 8.00–9.00
Mariola Krzepisz PM: środa 14.00–15.00
Agnieszka Kuźmińska PM: poniedziałek 15.50–16.50
Maciej Lange PM: poniedziałek 20.20–21.20
Anna Lewandowska PM: wtorek 18.30–19.30
Tomasz Ludka ZSO 6/przystań: czwartek 19.25–20.25
Małgorzata Łukiewska PM: czwartek 18.10–18.40; CAL: wtorek 20.20–20.50
Stanisław Łukowski PM: czwartek 18.30–19.30
Karol Majewski PM: wtorek 13.00–14.00
Zbigniew Michałowski CKZiU: środa 15.30–16.00, czwartek 15.30–16.00
Tomasz Milczarek ZSO 6/przystań: sobota 8.00–9.00
Anna Mrozińska PM: środa 14.00–15.00
Maciej Nejman PM: piątek 9.05–10.05
Agnieszka Osińska PM: środa 14.00–15.00
Łukasz Osiński PM: piątek 20.20–21.20
Aneta Pędraszewska SP 60: środa 14.30–15.00; SP 81: poniedziałek 15.00–15.30
Bogusz Piliczewski SP 6: wtorek 18.50–19.50
Ada Płonka PM: wtorek 14.00–15.00
Marcin Pomykała PM: wtorek 14.55–15.55
Joanna Przyborowska PM: poniedziałek 14.00–15.00
Renata Radecka-Rusek PM: poniedziałek 18.30–19.00; SP 7: wtorek 15.30–16.00
Paweł Robak PM: poniedziałek 14.00–15.00
Monika Sejmicka-Piątek PM: poniedziałek 14.00–15.00
Beata Symbor CAL: czwartek 15.50–16.50
Joanna Szarek PM: piątek 14.00–15.00
Dominika Świderska PM: piątek 14.30–15.00; SP 6: poniedziałek 16.40–17.10
Edyta Tejer-Baranowska PM: środa 14.00–15.00
Zbigniew Turski PM: czwartek 18.30–19.30
Magdalena Warżawa PM: poniedziałek 14.30–15.00; CAL: wtorek 14.30–15.00
Maciej Wochowski SP 27: środa 14.00–15.00 co dwa tygodnie, licząc od 7.09.2022
Blanka Zabłocka PM: piątek 10.30–11.00; SP 6: czwartek 16.20–16.50
Marta Żukowska PM: piątek 14.55–15.55