Rekrutacja na zajęcia w Pałacu Młodzieży

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2021/2022. Nabór dzieci i młodzieży na zajęcia rozwijające zainteresowania prowadzony jest przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. 

Strona rekrutacji: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/Candidates/Add 


Rekrutacja do pracowni w których są jeszcze wolne miejsca trwa przez cały rok szkolny - aby otrzymać więcej informacji należy skontaktować się w tej sprawie dzwoniąc do sekretariatu Pałacu Młodzieży w Gdańsku, gdzie przemiłe Panie udzielą pełnej i wyczerpującej informacji, a także pomogą w razie trudności w przygotowaniu drogą elektroniczną wniosku na wybrane zajęcia.

Szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się w załączonych poniżej dokumentach (harmonogram rekrutacji i zasady rekrutacji).

Rekrutacja odbywa się poprzez stronę internetową Vulcan -  https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/pmgdansk/Candidates/Add 

Link na stronie Vulcan będzie aktywny w powyższych terminach.

Drogi Rodzicu, Uczestniku!

Pamiętaj, aby przestrzegać terminów rekrutacji i przynieść deklarację wygenerowaną przez system Vulcan w formie papierowej do siedziby Pałacu Młodzieży, wrzucając dokumenty do urny, która znajduje się w holu. Prosimy o dokładne sprawdzenie czy wniosek wygenerowany z systemu Vulcan jest poprawnie wypełniony i po wydrukowaniu podpisany na stronie 3 i 4.

W razie pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem tel. 58 301-40-09; 58 301-60-07;

e-mail: sekretariat@pm.edu.gdansk.pl

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą proponowanych zajęć w roku szkolnym 2021/2022 zawartą w poniższych plikachPLIKI DO POBRANIA